Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

BUŁGARIA – LATO 2018: BUŁGARIA, Elenite, Andalusia Beach & Spa Hotel****, 8 dni (08-15.07.2018 r.), all inclusive: 2215,00 PLN/os. dorosła (4430,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Elenite, Bułgaria.

TERMIN: 8 – 15 lipca 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Kraków. Lot Kraków – Burgas.

Wylot jest o godz. 21:25.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Burgas, Bułgaria. Lot Burgas – Kraków.

Wylot jest o godz. 20:05.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony):

 • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Andalusia Beach & Spa Hotel****, Elenite, Bułgaria.

Opis i położenie obiektu: hotel posiada 245 pokoi i znajduje się przy plaży w turystycznej miejscowości Elenite w Bułgarii. Obiekt został zbudowany w 2007 r., a odnowiony w 2010 r. Hotel znajduje się w odległości ok. 37 km od lotniska w Burgas.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, 4 restauracje, 6 barów, sklep, Centrum SPA z sauną i łaźnią turecką (korzystanie za opłatą), parking (korzystanie za opłatą), kantor i apteka.

W obiekcie znajduje się kort tenisowy, boisko do gry w badmintona, boisko do gry w squasha (za opłatą), w piłkę nożną. Hotel oferuje możliwość gry w szachy, w bilard (za opłatą), w kręgle (za opłatą), w rzutki (za opłatą) i wynajmu rowerów (za opłatą).

W hotelu odbywają się animacje dla dzieci. W obiekcie jest także Luna Park, Klub Dziecięcy, plac zabaw dla dzieci i pokój gier.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych.

Pokój 2-osobowy standardowy ma 24 m² i dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem, telefonem i balkonem lub tarasem. Sejf w pokoju jest za opłatą. Dostęp do internetu w pokoju jest za opłatą. Pokój posiada widok na park.

Za dopłatą w wysokości 252,00 PLN możliwa jest rezerwacja pokoju z widokiem na morze.

Baseny:

Hotel posiada basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci. Wokół basenu zewnętrznego znajdują się leżaki i parasole. W obiekcie znajduje się aquapark.

Plaża:

Hotel znajduje się przy plaży Elenite. Leżaki i parasole na plaży bez opłat.

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive zaczyna się w dniu zameldowania (od godz. 14:00) i kończy w dniu wymeldowania (do godz. 12:00).

All inclusive obejmuje:

 • śniadania w formie bufetu (07:30 – 10:00) w restauracji Andalucia,
 • obiady w formie bufetu (12:30 – 14:30) w restauracji Andalucia,
 • kolacje w formie bufetu (18:00 -21:00) w restauracji Andalucia,
 • lokalne napoje i alkohole w Lobby Bar (od 10:00 do 24:00),
 • przekąski oraz lokalne napoje i alkohole w kawiarni Philipopolis Cafe (od 10:00 do 18:00),
 • lokalne napoje i alkohole w barze Animation Hall (od 18:00 do 23:00),
 • lokalne napoje i alkohole w barze przy basenie (od 10:00 do 17:00),
 • lokalne napoje i alkohole w barze w dyskotece (od 22:00 do 02:00),
 • 1 wizytę w jednej z trzech restauracji a’la carte do wyboru: Sozopol, Śródziemnomorskiej lub Włoskiej: 18:00 – 22:30 (po uprzedniej rezerwacji wizyty minimum 24h przed datą wizyty w dziale Obsługi Klienta hotelu, należy także okazać kartę).

All inclusive nie obejmuje:

 • napoi i alkoholi butelkowanych i importowanych,
 • napoi i alkoholi w barze na plaży, czyli w Beach Bar (18:00 – 02:00),
 • mini baru w pokoju,
 • świeżo wyciskanych soków,
 • lodów,
 • szampana,
 • room service’u,
 • rozmów telefonicznych z telefonu hotelowego w pokoju,
 • korzystania z Centrum SPA.

Podczas meldowania się otrzymuje się bransoletkę all inclusive. Zdejmowana jest ona podczas wymeldowania się, zgubienie bransoletki i otrzymanie nowej kosztuje 30,00 lewów.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się w miejscowości wypoczynkowej Elenite w Bułgarii, gdzie znajdują się hotele, restauracje, tawerny i kawiarnie. Ponadto, hotel znajduje się ok. 9 km od słynnego kurortu Słoneczny Brzeg i ok. 15 km od pięknego Nesebaru, gdzie znajdują się liczne zabytki, w tym wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oto przykładowe zabytki w Nesebarze:

– cerkiew Chrystusa Pantokratora,

– cerkiew św. Jana Chrzciciela.

CENA: 2215,00 PLN/os. dorosła (4430,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelu (all inclusive), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty płatne jest w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty płatne jest w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Bułgarii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Bułgarii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Sofii:

ul. Chan Krum 46,

1000 Sofia, BG.

Numer telefonu: +359 2 90 23 400.

Przed podróżą do Bułgarii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Republika,Bulgarii,BGR.html

Informacje dla osób podróżujących do Bułgarii znajdują się także tutaj (informacja dot. Ambasady Republiki Bułgarii w Warszawie): http://www.mfa.bg/embassies/poland/setlang/en

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 1 godzina.

Język: bułgarski.

Waluta: lew.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

BUŁGARIA

BUŁGARIA

 

Bułgaria to państwo położonej na Bałkanach, przy Morzu Czarnym.

Słoneczny Brzeg to najsłynniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, ok. 35 km od miasta Burgas. Słoneczny Brzeg jest słynny z pięknych plaży.

Rozrywka

W kurorcie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, tawern, dyskotek i pubów.

Read more