Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

BUŁGARIA – LATO 2018: BUŁGARIA, Słoneczny Brzeg, Victoria Palace****, 8 dni (25.06-02.07/27.06-04.07.2018 r.), all inclusive: 2089,00 PLN/os. dorosła (4178,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Słoneczny Brzeg, Bułgaria.

TERMIN:

 • 25 czerwca – 2 lipca 2018 r. (8 dni) – Warszawa (Modlin).
 • 27 czerwca – 4 lipca 2018 r. (8 dni) – Rzeszów.

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu:

 • Warszawa (Modlin). Lot Warszawa (Modlin) – Burgas.

Wylot jest o godz. 21:25.

 • Rzeszów. Lot Rzeszów – Burgas.

Wylot jest o godz. 08:40.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót:

 • Burgas, Bułgaria. Lot Burgas – Warszawa (Modlin).

Wylot jest o godz. 20:05.

 • Burgas, Bułgaria. Lot Burgas – Rzeszów.

Wylot jest o godz. 07:25.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony):

 • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Victoria Palace*****, Słoneczny Brzeg, Bułgaria.

Opis i położenie obiektu: hotel jest położony przy plaży w słynnej, turystycznej, miejscowości Słoneczny Brzeg w Bułgarii. Obiekt posiada 545 pokoi. Hotel znajduje się w odległości ok. 29 km od lotniska w Burgas.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, 2 restauracje, 3 bary (w tym jeden przy basenie zewnętrznym), sklep (08:00 – 24:00), Centrum SPA (09:00 – 21:00, korzystanie za opłatą), taras słoneczny i parking (korzystanie za opłatą: 21,00 lewów/dzień).

Kompleks hotelowy jest otoczony zadbanym ogrodem.

W hotelu odbywają się wieczory folklorystyczne oraz animacje dla dzieci. W obiekcie jest także Mini Club dla dzieci i Mini Disco dla dzieci.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych (recepcja i lobby).

Pokój standardowy dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem i telefonem. Sejf w pokoju jest za opłatą (7,00 lewów/dzień). Dostęp do internetu w pokoju jest za opłatą. Pokój posiada widok na ląd.

Za dopłatą możliwa jest rezerwacja pokoju z widokiem na morze.

Baseny:

Hotel posiada basen wewnętrzny (korzystanie za opłatą) i basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci oraz jacuzzi. Wokół basenu zewnętrznego znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Hotel znajduje się przy plaży. Leżaki i parasole na plaży za opłatą.

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive zaczyna się w dniu zameldowania (od godz. 14:00) i kończy w dniu wymeldowania (do godz. 12:00).

All inclusive obejmuje:

 • śniadania w formie bufetu (07:30 – 10:00) w restauracji głównej Hollywood,
 • obiady w formie bufetu (12:30 – 14:30) w restauracji głównej Hollywood,
 • przekąski (10:00 – 17:00) w barze z przekąskami,
 • kolacje w formie bufetu (18:00 -21:00) w restauracji głównej Hollywood,
 • lokalne napoje i alkohole serwowane w wyznaczonych barach,
 • 1 wizytę w restauracji a’la carte La Gondola: 18:00 – 22:00 (po uprzedniej rezerwacji wizyty minimum 24h przed datą wizyty w dziale Obsługi Klienta hotelu, należy także okazać kartę).

All inclusive nie obejmuje:

 • napoi i alkoholi butelkowanych i importowanych,
 • napoi i alkoholi w Mezanine Bar (18:00 – 02:00),
 • mini baru w pokoju,
 • świeżo wyciskanych soków,
 • lodów,
 • szampana,
 • room service’u,
 • rozmów telefonicznych z telefonu hotelowego w pokoju,
 • korzystania z Centrum SPA.

Podczas meldowania się otrzymuje się bransoletkę all inclusive. Zdejmowana jest ona podczas wymeldowania się, zgubienie bransoletki i otrzymanie nowej kosztuje 30,00 lewów.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się w Słonecznym Brzegu, gdzie znajduje się wiele restauracji, tawern, kawiarni, pubów i dyskotek. Ponadto, hotel znajduje się ok. 8 km od pięknego Nesebaru, gdzie znajdują się liczne zabytki, w tym wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oto przykładowe zabytki w Nesebarze:

– cerkiew Chrystusa Pantokratora,

– cerkiew św. Jana Chrzciciela.

CENA: 2089,00 PLN/os. dorosła (4178,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (all inclusive), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, 30 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy, a 40 % kwoty jest płatne w terminie 60 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Bułgarii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Bułgarii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Sofii:

ul. Chan Krum 46,

1000 Sofia, BG.

Numer telefonu: +359 2 90 23 400.

Przed podróżą do Bułgarii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Republika,Bulgarii,BGR.html

Informacje dla osób podróżujących do Bułgarii znajdują się także tutaj (informacja dot. Ambasady Republiki Bułgarii w Warszawie): http://www.mfa.bg/embassies/poland/setlang/en

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 1 godzina.

Język: bułgarski.

Waluta: lew.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

BUŁGARIA

BUŁGARIA

 

Bułgaria to państwo położonej na Bałkanach, przy Morzu Czarnym.

Słoneczny Brzeg to najsłynniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, ok. 35 km od miasta Burgas. Słoneczny Brzeg jest słynny z pięknych plaży.

Rozrywka

W kurorcie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, tawern, dyskotek i pubów.

Read more