Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

BUŁGARIA – LATO 2018: BUŁGARIA, Elenite (okolice Słonecznego Brzegu), Villas Elenite****, 11 dni (16-26.07.2018 r.), all inclusive: 8359,00 PLN/2 os. dorosłe + 2 dzieci (w wieku 2-12 lat)/10 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Elenite (okolice Słonecznego Brzegu), Bułgaria.

TERMIN: 16 – 26 lipca 2018 r. (11 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Warszawa (Modlin). Lot Warszawa (Modlin) – Burgas.

Wylot jest o godz. 21:40.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Burgas, Bułgaria. Lot Burgas – Warszawa (Modlin).

Wylot jest o godz. 19:35.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg)/osoba.

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony):

 • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Villas Elenite*****, Elenite (okolice Słonecznego Brzegu), Bułgaria.

Opis i położenie obiektu: hotel jest położony przy piaszczystej plaży w miejscowości Elenite (ok. 8 km od Słonecznego Brzegu) w Bułgarii. Obiekt znajduje się w odległości ok. 37 km od lotniska w Burgas.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, 2 restauracje, 3 bary i dyskotekę. Kompleks hotelowy jest otoczony zadbanym ogrodem. W hotelu odbywają się wieczory folklorystyczne oraz animacje dla dzieci. W obiekcie jest także Mini Club.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych.

Pokój (2 + 2) dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem i telefonem. Sejf w pokoju jest za opłatą. Dostęp do internetu w pokoju jest za opłatą. Pokój znajduje się w drugiej linii brzegowej.

Za dopłatą możliwa jest rezerwacja pokoju w pierwszej linii brzegowej.

Baseny:

Hotel posiada basen zewnętrzny z brodzikiem dla dzieci. Wokół basenu znajdują się leżaki i parasole. Goście hotelowi mogą także korzystać (bez opłat) z położonego obok aquaparku.

Plaża:

Hotel znajduje się przy piaszczystej plaży. Leżaki i parasole na plaży za opłatą.

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive obejmuje:

 • śniadania (07:30 – 10:00),
 • obiady (12:30 – 14:30),
 • przekąski (10:00 – 17:00),
 • kolacje (18:30 -21:00),
 • lokalne napoje i alkohole serwowane w wyznaczonych barach.

All inclusive nie obejmuje:

 • napoi i alkoholi butelkowanych i importowanych,
 • mini baru w pokoju,
 • napoi i alkoholi oraz przekąsek/jedzenia w barze na plaży,
 • świeżo wyciskanych soków,
 • lodów,
 • szampana,
 • room service’u.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się ok. 8 km od słynnego bułgarskiego kurortu – Słonecznego Brzegu, gdzie znajduje się wiele restauracji, tawern, kawiarni, pubów i dyskotek. Ponadto, hotel znajduje się ok. 18 km od pięknego Nesebaru, gdzie znajdują się liczne zabytki, w tym wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Oto przykładowe zabytki w Nesebarze:

– cerkiew Chrystusa Pantokratora,

– cerkiew św. Jana Chrzciciela.

CENA: 8359,00 PLN/2 os. dorosłe + 2 dzieci (w wieku 2-12 lat).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 10 noclegów (all inclusive), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, 30 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy, a 40 % kwoty jest płatne w terminie 60 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Bułgarii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Bułgarii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Sofii:

 

ul. Chan Krum 46,

1000 Sofia, BG.

Numer telefonu: +359 2 90 23 400.

Przed podróżą do Bułgarii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Republika,Bulgarii,BGR.html

Informacje dla osób podróżujących do Bułgarii znajdują się także tutaj (informacja dot. Ambasady Republiki Bułgarii w Warszawie): http://www.mfa.bg/embassies/poland/setlang/en

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 1 godzina.

Język: bułgarski.

Waluta: lew.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

BUŁGARIA

BUŁGARIA

 

Bułgaria to państwo położonej na Bałkanach, przy Morzu Czarnym.

Słoneczny Brzeg to najsłynniejszy bułgarski kurort na wybrzeżu Morza Czarnego, ok. 35 km od miasta Burgas. Słoneczny Brzeg jest słynny z pięknych plaży.

Rozrywka

W kurorcie znajduje się wiele restauracji, kawiarni, tawern, dyskotek i pubów.

Read more