Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

CHORWACJA – LATO 2020: CHORWACJA, Rabac, Hotel Narcis****, 8 dni (11-18.07.2020 r.), dwa posiłki: 1459,00 PLN/os. dorosła (2918,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (hotel z dwoma posiłkami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Rabac, Chorwacja.

TERMIN: 11 – 18 lipca 2020 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: dojazd jest we własnym zakresie.

ZAKWATEROWANIE: hotel Narcis****, Rabac, Chorwacja.

Opis i położenie obiektu: hotel Narcis**** to hotel znajdujący się w pobliżu miejscowości Rabac w Chorwacji. Hotel znajduje się ok. 1,9 km od miasteczka Rabac oraz w odległości ok. 48 km od zabytkowego miasta Pula.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, sklepik z pamiątkami, minimarket oraz pralnia. Hotel posiada siłownię i mini golf (korzystanie za opłatą).

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych.

Latem hotel organizuje animacje i występy „na żywo”.

Pokój 2-osobowy standardowy dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, małą lodówką, telewizorem i telefonem. Pokój posiada widok na ląd.

Baseny:

Goście hotelu mają możliwość korzystania z 5 basenów, w tym 2 basenów wewnętrznych. 2 baseny (wewnętrzny i zewnętrzny) należą do hotelu, pozostałe to baseny należące do sąsiednich hoteli.

Plaża:

Hotel znajduje się w odległości ok. 250 m od żwirowej plaży.

WYŻYWIENIE: dwa posiłki.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: przyjazd do hotelu (dojazd jest we własnym zakresie), zameldowanie.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: wymeldowanie, wyjazd do Polski (dojazd jest we własnym zakresie).

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się ok. 48 km od miasta Pula. Znajduje się tutaj wiele atrakcji turystycznych, m.in.:

  • amfiteatr z czasów rzymskich,
  • forum z czasów rzymskich,
  • świątynia Augusta i Romy z I w.,
  • Podwójna Brama z I w.,
  • Brama Herkulesa z I w.,
  • Łuk Sergiusza z I w.,
  • Mały Teatr Rzymski,
  • katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
  • ratusz z XIII w.,
  • zamek z XVI w.

CENA: 1459,00 PLN/os. dorosła (2918,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: 7 noclegów (dwa posiłki), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy  (w tym KL, NNW) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: dojazdu do hotelu (jest we własnym zakresie), wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 100 % kwoty jest płatne w terminie 21 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Chrowacji na podstawie ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 3 miesięcy od daty wjazdu, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – dowód osobisty lub paszport.

Termin odbioru dowodu osobistego lub paszportu określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku. Czas oczekiwania na wydanie dowodu osobistego lub paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Chorwacji nie są wymagane szczepienia ochronne.

Przed wyjazdem do Chorwacji zaleca się zabranie ze sobą Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która umożliwia skorzystanie ze świadczeń zdrowotnych udzielanych w sytuacjach niespodziewanych podczas pobytu na terytorium innego państwa UE/EFTA.

Ambasada RP w Zagrzebiu:

ul. Miramarska 23,

10000 Zagreb, Chorwacja.

Numer telefonu: +385 148 99 444.

Przed podróżą do Chorwacji należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/chorwacja

Informacje dla osób podróżujących do Chorwacji znajdują się także tutaj (strona Ambasady Republiki Chorwacji w Rzeczypospolitej Polskiej): http://pl.mvep.hr/pl

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

Koronawirus – informacje dla podróżujących: https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język urzędowy: chorwacki.

Waluta: kuna.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

CHORWACJA

CHORWACJA

 

Chorwacja to państwo leżące na Bałkanach i należące do Unii Europejskiej. Stolica Chorwacji jest zagrzeb. Państwo stanowi bardzo popularny wakacyjny kierunek wśród Polaków.

Rozrywka

W Chorwacji znajduje się wiele turystycznych centrów, w których można znaleźć wiele hoteli, restauracji, tawern, kawiarni, pubów i dyskotek.

Read more