Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

CITY BREAK – MAROKO 2020: Maroko, Marrakesz, Atlas Asni****, 4 dni (17-20.05.2019 r.), dwa posiłki: 1279,00 PLN/os. dorosła (2558,00 PLN/2 os. dorosłe)/3 noclegi (lot + transfer + hotele z dwoma posiłkami+ ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Marrakesz, Maroko.

TERMIN: 17 – 20 maja 2020 r. (4 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Bezpośredni lot.

Miejsce wylotu: Warszawa (lotnisko Chopina). Lot Warszawa (lotnisko Chopina) – Marrakesz.

Wylot jest o godz. 07:30.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 30 x 20 cm)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Marrakesz, Maroko. Lot Marrakesz – Warszawa (lotnisko Chopina).

Wylot jest o godz. 12:15.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 30 x 20 cm)/osoba.

BAGAŻ DODATKOWY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena za sztukę/dwie strony):

 • duży bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg): 160,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 10 kg (o wym. 55 x 40 x 23 cm): 186,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 20 kg: 256,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 32 kg: 380,00 PLN.

Dodatkowy bagaż można dowolnie dodawać, np. 1 bagaż na 2 osoby.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: 2 noclegi w hotelu Atlas Asni***, Marrakesz, Maroko.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 12:00.

Opis i położenie obiektu: hotel Atlas Asni***, znajduje się w miejscowości Marrakesz w Maroku. Hotel jest urządzony w stylu marokańskim i położony w odległości ok. 5 km od lotniska w Marrakeszu. W obiekcie znajduje się czynna 24h recepcja i taras wypoczynkowy. Hotel posiada patio i niewielki basen. W hotelu jest możliwy bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych (np. przy recepcji).

Pokój standardowy jest urządzony w marokańskim stylu i wyposażony m.in. w łazienkę, klimatyzację, telewizor i telefon. Sejf w pokoju jest dostępny za opłatą (ok. 2,50 euro/dzień). Lodówka w pokoju jest dostępna za opłatą (ok. 2,50 euro/dzień).

Basen:

Hotel posiada basen zewnętrzny.

WYŻYWIENIE: dwa posiłki (bez wody, napojów i alkoholi do kolacji).

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, lądowanie na lotnisku w Marrakeszu w Maroku i transfer do hotelu.

Dzień drugi – trzeci: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer z hotelu na lotnisko w Marrakeszu i lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel Atlas Asni*** znajduje się w centrum Marrakeszu w Maroku. Marrakesz jest znanym miastem turystycznym w Maroku, znajdują się tutaj liczne atrakcje, m.in.:

 • Medyna,
 • mury obronne i bramy miejskie,
 • meczet i medresa Alego ibn Jusufa,
 • nekropolia Sadytów,
 • plac Dżami al-Fana,
 • liczne ogrody (w tym m.in. Ogrody Agdal),
 • targowisko arabskie (souk).

CENA: 1279,00 PLN/os. dorosła (2558,00 PLN/2 os. dorosłe).

WAŻNA INFORMACJA: w Maroku, na recepcji w hotelu (w momencie meldowania się) pobierany jest podatek turystyczny w wysokości 2,50 euro/osoba/doba. Zapłaty podatku dokonują samodzielnie uczestnicy wycieczki.

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 3 noclegi (z dwoma posiłkami), opiekę podczas pobytu w Maroku, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie czy wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Maroku na podstawie ważnego paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży: paszport.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

Na lotnisku, zarówno po przylocie, jak i przed odlotem, każdy turysta ma obowiązek wypełnić tzw. kartę policyjną. Należy wpisać tam swoje imię i nazwisko, miejsce zakwaterowania, długość pobytu, numer paszportu oraz wykonywany zawód.

Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).

W Maroku nie są wymagane szczepienia ochronne.

Przed podróżą należy zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Ambasada RP w Królestwie Maroka:

23, rue Oqbah,

BP 425, Rabat,

Telefon: +212 672 41 99 33 lub +212 537 77 17 91,

Fax: +212 537 77 53 20.

Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A.

W trakcie pobytu w Maroku Uczestnicy znajdują się pod opieką przedstawiciela organizatora.

Przed podróżą do Maroka należy zapoznać się z informacjami znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Krolestwo,Maroka,MAR.html

Informacje dla osób podróżujących do Maroka znajdują się także tutaj (strona Ambasady Królestwa Maroka w Polsce): http://emaroko.org/ambasada/

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: arabski, tamazight. Wielu mieszkańców zna także język francuski i angielski.

Waluta: dirham marokański (MAD).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

MAROKO

MAROKO

Maroko to kraj położony w Afryce. Stolicą państwa jest Rabat. Głównym ośrodkiem turystycznym Maroka jest miasto Agadir położone nad Oceanem Atlantyckim. Innym dużym miastem jest Marrakesz.


Read more