Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

CZARNOGÓRA – LATO 2018: CZARNOGÓRA, Budva, 8 dni (26.06-03.07.2018 r.), all inclusive: 2589,00 PLN/os. dorosła (5178,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Budva, Czarnogóra.

TERMIN: 26 czerwca – 3 lipca 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Wrocław. Lot Wrocław – Podgorica.

Wylot jest o godz. 17:15.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Podgorica, Czarnogóra. Lot Podgorica – Wrocław.

Wylot jest o godz. 19:30.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony/sztuka):

 • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Slovenska Plaza****, Budva, Czarnogóra.

Opis i położenie obiektu: Slovenska Plaza**** to hotel znajdujący się w centrum miejscowości Budva. Hotel posiada doskonałą lokalizację dla osób chcących zwiedzić Budvę – znajduje się przy promenadzie, niedaleko największych atrakcji turystycznych miasta, w tym klimatycznego Starego Miasta. Hotel znajduje się w odległości ok. 64 km od lotniska w Podgoricy. W okolicy hotelu znajdują się korty tenisowe i Luna Park.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja. Obiekt posiada restaurację z tarasem, bar, taras słoneczny i sklepik.

Na terenie kompleksu hotelowego znajdują się mini golf, plac zabaw dla dzieci, dyskoteka i kino.

W sezonie letnim w hotelu organizowane są animacje oraz występy na żywo.

Dostęp do internetu w lobby jest bez opłat.

Pokój 2-osobowy standardowy dysponuje łazienką, suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem,    telefonem i balkonem. Dostęp do internetu w pokoju jest za opłatą.

Basen:

Hotel posiada basen zewnętrzny i brodzik. Wokół basenu znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Publiczna, żwirowa, plaża, znajduje się ok. 300 m od hotelu. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za dwa leżaki i parasol).

Na miejscu, podczas meldowania, pobierany jest podatek turystyczny w wys. 1,50 euro/osoba/doba.

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive obejmuje:

 • śniadania (07:00 – 10:00),
 • obiady (12:00 – 14:00),
 • kolacje (18:00 – 21:00),
 • przekąski, owoce, kawa, herbata podczas dnia,
 • napoje i alkohole lokalne w barze (10:00 – 23:00).

All inclusive nie obejmuje:

 • napoi i alkoholi importowanych,
 • napoi i alkoholi butelkowanych,
 • świeżo wyciskanych soków,
 • szampana,
 • mini baru w pokoju,
 • room service.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski. Transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko. Lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Budva to piękne miasto na południu Czarnogóry, położone nad Morzem Adriatyckim. W mieście znajduje się wiele atrakcji turystycznych:

 • Cytadela i mury obronne,
 • Muzeum Archeologiczne,
 • Konkatedra św. Jana Chrzciciela,
 • kościół Santa Marija in Punta,
 • cerkiew św. Sawy,
 • cerkiew św. Trójcy.

Hotel znajduje się przy promenadzie, niedaleko centrum Starego Miasta.

CENA: 2589,00 PLN/os. dorosła (5178,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (all inclusive), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 70 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Czarnogórze na podstawie ważnego paszportu (pobyt do 30 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Pobyt, który przekracza 30 dni, a nie przekracza 90 dni nie wymaga posiadania czarnogórskiej wizy i jest możliwy na podstawie ważnego paszportu. Przy pobytach dłuższych niż 90 dni, obywateli RP obejmuje obowiązek wizowy.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Czarnogórze nie występują szczególne zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Czarnogórze:

ul. Kozaračka 79,

81000 Podgorica.

Numer telefonu: +382 20 608 320

Przed podróżą do Czarnogóry należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Czarnogora,MNE.html

Informacje dla osób podróżujących do Czarnogóry znajdują się także tutaj (informacja dotycząca Ambasady Czarnogóry w Warszawie): http://www.konsulaty.net/Ambasada/22617/Czarnogora-w-Warszawie

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: czarnogórski.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

CZARNOGÓRA

CZARNOGÓRA

Czarnogóra to niewielkie państwo położone w południowej Europie. Stolicą państwa jest Podgorica. Czarnogóra jest coraz częściej wybieranym kierunkiem wakacyjnym przez Polaków, ze względu na posiadanie pięknego wybrzeża morskiego, na którym znajduje się wiele klimatycznych miejscowości, wśród których najważniejsze to Budva, Ulcinj i Bar.

Rozrywka

W wielu miastach Czarnogóry można znaleźć restauracje i tawerny serwujące doskonałe dania kuchni lokalnej, jak również kawiarnie, puby czy dyskoteki.

Read more