Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

CZARNOGÓRA – LATO 2019: CZARNOGÓRA, Dubrava, Perla Bianca Apartments***, 10 dni (13-22.08.2019 r.), dwa posiłki: 7899,00 PLN/2 os. dorosłe + 2 dzieci (wieku 2-11 lat)/9 noclegów (lot + transfer + apartament z dwoma posiłkami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Dubrava, Czarnogóra.

TERMIN: 13 – 22 sierpnia 2019 r. (10 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Warszawa (lotnisko Chopina). Lot Warszawa (lotnisko Chopina) – Podgorica.

Wylot jest o godz. 11:05.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 30 x 20 cm)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Podgorica, Czarnogóra. Lot Podgorica – Warszawa (lotnisko Chopina).

Wylot jest o godz. 08:35.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 30 x 20 cm)/osoba.

BAGAŻ DODATKOWY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena za sztukę/dwie strony):

 • duży bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg): 62,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 10 kg (o wym. 55 x 40 x 23 cm): 176,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 20 kg: 264,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 32 kg: 370,00 PLN.

Dodatkowy bagaż można dowolnie dodawać, np. 1 bagaż na 4 osoby.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: apartamenty Perla Blanca Apartments***, Dubrava, Czarnogóra.

Opis i położenie obiektu: apartamenty Perla Blanca Apartments*** znajdują się w miejscowości Dubrava. Posiadają doskonałą lokalizację – znajduje się tuż obok pięknej plaży oraz w centrum miejscowości, w której można znaleźć kawiarnie, restauracje i sklepy. Obiekt znajduje się w odległości ok. 57 km od lotniska w Podgoricy.

Obiekt posiada sklepik.

W apartamentach jest bezpłatny dostęp do internetu.

Apartament rodzinny (4-osobowy) jest nowy (zbudowany w 2017 r.), nowoczesny i prosto urządzony oraz  dysponuje aneksem kuchennym (z niewielką lodówką), łazienką, klimatyzacją, telewizorem i balkonem.

W momencie meldowania się pobierany jest podatek turystyczny w wysokości 1,00 euro/osoba (dorośli i dzieci).

Basen:

Apartamenty nie posiadają basenu zewnętrzne (otwarcie basenu zewnętrznego planowane jest w 2019 r.).

Plaża:

Publiczna, piaszczysto-żwirowo-kamienista plaża, znajduje się ok. 200 m od apartamentów. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za dwa leżaki i parasol).

WYŻYWIENIE: dwa posiłki (bez napojów i alkoholi do posiłków). Śniadania i kolacje odbywają w restauracji, która znajduje się tuż obok apartamentów.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski. Transfer do apartamentów.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko. Lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Dubrava to niewielkie miasteczko znajdujące się w Czarnogórze. Można znaleźć tutaj plażę, kawiarnie, restauracje, puby, aptekę i sklepy. Dubrava znajduje się także niedaleko (ok. 12 km) Budvy dokąd można dojechać szybko i wygodnie busem. Budva to piękne miasto na południu Czarnogóry, położone nad Morzem Adriatyckim. W mieście znajduje się wiele atrakcji turystycznych:

 • Cytadela i mury obronne,
 • Muzeum Archeologiczne,
 • Konkatedra św. Jana Chrzciciela,
 • kościół Santa Marija in Punta,
 • cerkiew św. Sawy,
 • cerkiew św. Trójcy.

CENA: 7899,00 PLN/2 os. dorosłe + 2 dzieci (wieku 2-11 lat).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 10 noclegów (dwa posiłki), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, 30 % kwoty jest płatne w terminie 90 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej, 30 % kwoty jest płatne w terminie 60 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej, a 10 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Czarnogórze na podstawie ważnego paszportu (pobyt do 30 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Pobyt, który przekracza 30 dni, a nie przekracza 90 dni nie wymaga posiadania czarnogórskiej wizy i jest możliwy na podstawie ważnego paszportu. Przy pobytach dłuższych niż 90 dni, obywateli RP obejmuje obowiązek wizowy.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Czarnogórze nie występują szczególne zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Czarnogórze:

ul. Kozaračka 79,

81000 Podgorica.

Numer telefonu: +382 20 608 320

Przed podróżą do Czarnogóry należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Czarnogora,MNE.html

Informacje dla osób podróżujących do Czarnogóry znajdują się także tutaj (informacja dotycząca Ambasady Czarnogóry w Warszawie): http://www.konsulaty.net/Ambasada/22617/Czarnogora-w-Warszawie

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: czarnogórski.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

Facilities

 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • WiFi

CZARNOGÓRA

CZARNOGÓRA

Czarnogóra to niewielkie państwo położone w południowej Europie. Stolicą państwa jest Podgorica. Czarnogóra jest coraz częściej wybieranym kierunkiem wakacyjnym przez Polaków, ze względu na posiadanie pięknego wybrzeża morskiego, na którym znajduje się wiele klimatycznych miejscowości, wśród których najważniejsze to Budva, Ulcinj i Bar.

Rozrywka

W wielu miastach Czarnogóry można znaleźć restauracje i tawerny serwujące doskonałe dania kuchni lokalnej, jak również kawiarnie, puby czy dyskoteki.

Read more