Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

EMIRATY ARABSKIE – ZIMA 2019: EMIRATY ARABSKIE, Deira, Al Sarab Hotel***, 8 dni (24-31.01.2019 r.), śniadania: 1998,00 PLN/os. dorosła (3996,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel ze śniadaniami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Deira, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

TERMIN: 24 – 31 stycznia 2019 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Bezpośredni lot.

Miejsce wylotu: Katowice. Lot Katowice – Dubaj.

Wylot jest o godz. 12:10.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (lub nadawany)/osoba (o wym. 50 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Lot Dubaj – Katowice.

Wylot jest o godz. 20:25.

WW cenie zawarty jest bagaż podręczny (lub nadawany)/osoba (o wym. 50 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena za dwie strony/sztuka):

  • bagaż do 20 kg: 333,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Al Sarab Hotel***, Deira, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Opis i położenie obiektu: nowoczesny butikowy hotel Al Sarab Hotel*** znajduje się w Deira w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Hotel jest położony w centrum biznesowym Deiry i w odległości ok. 5 km od międzynarodowego lotniska w Dubaju. Obiekt posiada 84 pokoje i stanowi doskonały wybór na pobyt dla singli, par i grup znajomych ze względu na swoje położenie (blisko centrów handlowych, sklepów, restauracji, barów i stacji metra – Rigga Metro Station).

Hotel posiada czynną 24h recepcję, restaurację i trzy kluby nocne. W obiekcie znajduje się SPA (korzystanie ze SPA jest za opłatą).

Hotel oferuje dostęp do internetu.

Pokój standardowy jest wyposażony m.in. w łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD, telefon, sejf i mini bar (korzystanie z mini baru jest za opłatą).

Basen:

Hotel posiada basen zewnętrzny znajdujący się na dachu.

Plaża:

Hotel nie posiada plaży. Najbliższa plaża publiczna znajduje się w odległości ok. 11 km od hotelu. Na plaży leżaki i parasole za opłatą.

WYŻYWIENIE: śniadania.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski na lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: przejazd z hotelu, znajdującego się w Deira, na lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się w odległości ok. 5 km od centrum Dubaju. W okolicy hotelu znajdują się kawiarnie, restauracje i sklepy.

Ponadto obiekt znajduje się w odległości:

  • ok. 5 km od Muzeum Dubajskiego,
  • ok. 5 km od Delfinarium,
  • ok. 10 km od meczetu Jumeirah,
  • ok. 12 km od zoo,
  • ok. 31 km od Wysp Palmowych.

CENA: 1998,00 PLN/os. dorosła (3996,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (ze śniadaniami), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie czy wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać na terytorium Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich na podstawie ważnego paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Obywatele Polski nie potrzebują wizy w celu wjazdu.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży: paszport.

Termin odbioru paszportu określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

Osoby niepełnoletnie muszą podróżować z rodzicami o tym samym nazwisku. Kobiecie powinien towarzyszyć ojciec, mąż lub brat o tym samym nazwisku (w inny przypadku mogą wystąpić problem z wjazdem).

Osoby posiadające w paszporcie pieczątki wjazdowe Państwa Izrael mogą spodziewać się przedłużenia procedury paszportowej przy wjeździe do Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W skrajnych przypadkach mogą nie zostać wpuszczeni do kraju.

W Państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Abu Dhabi:

Delma Street (róg ulic Delma i Karamah – 13-tej i 14-tej), budynek nr 3,

P.O. box 2334 Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Numery telefonu: +971 50 662 6151, +971 2 44 65 200.

Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A.

W trakcie pobytu w Państwie Zjednoczonych Emiratów Arabskich Uczestnicy znajdują się pod opieką przedstawiciela organizatora.

Przed podróżą do Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich należy zapoznać się z informacjami znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych (link do informacji znajduje się tutaj): https://polakzagranica.msz.gov.pl/Panstwo,Zjednoczonych,Emiratow,Arabskich,ARE.html

Informacje dla osób podróżujących do Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich znajdują się tutaj (strona ambasady Państwa Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Warszawie): http://www.uae-embassy.ae/embassies/pl

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 2 godziny.

Język: arabski. Wielu mieszkańców wyspy zna także język angielski.

Waluta: dirham (w wielu miejscach możliwe są także płatności w dolarach).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.