Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

GRECJA – LATO 2018: GRECJA, Korfu, Anita Hotel***, 8 dni (07-14.05.2018 r.), dwa posiłki: 1499,00 PLN/os. dorosła (2998,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z dwoma posiłkami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Korfu, Grecja.

TERMIN: 7 – 14 maja 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Katowice. Lot Katowice – Korfu.

Wylot jest o godz. 15:35.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Korfu, Grecja. Lot Korfu – Katowice.

Wylot jest o godz. 14:00.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony):

  • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: Anita Hotel***, Korfu, Grecja.

Opis i położenie obiektu: Anita Hotel*** to niewielki, przytulny, rodzinny hotel znajdujący się na greckiej wyspie Korfu. Hotel posiada doskonałą lokalizację dla osób chcących zwiedzić piękną wyspę Korfu – znajduje się ok. 6 km od stolicy wyspy Kerkyry. Obiekt leży także w odległości ok. 6 km od lotniska.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, restauracja, bar i parking. Kompleks hotelowy otoczony jest zadbanym ogrodem.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pokój 2-osobowy jest nowocześnie urządzony i dysponuje łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem, telefonem, niewielką lodówką i balkonem lub tarasem. Łóżeczko dla dziecka jest dostępne bez opłat (na życzenie). Sejf w pokoju jest dostępny za opłatą (1 euro/dzień).

Pokój jest codziennie sprzątany, ręczniki są zmieniane trzy razy w tygodniu, pościel jest zmieniana dwa razy w tygodniu.

Basen:

Hotel posiada basen zewnętrzny. Wokół basenu znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Hotel znajduje się ok. 300 m od plaży. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za dwa leżaki i parasol/dzień).

WYŻYWIENIE: dwa posiłki:

  • śniadania w formie bufetu (07:30 – 09:30),
  • kolacje (19:30 – 21:00).

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Korfu to piękna wyspa w Grecji, znajdująca się na północy Morza Jońskiego. Z Korfu blisko jest do Grecji kontynentalnej, wyspy Zakynthos i do Albanii.

Na Korfu można m.in. podziwiać zapierające dech w piersiach widoki oraz zwiedzić stolicę wyspy – Korfu (Kerkyrę), gdzie znajduje się m.in. stara forteca oraz piękne Stare Miasto zabudowane m.in. kamieniczkami i pałacykami z czasów weneckich. Do stolicy Korfu jest ok. 6 km od hotelu (łatwo można tam dojechać autobusem linii nr 6 – z przystanku spod hotelu).

Wyspa była w XIX wieku ulubionym miejsce wakacyjnego pobytu wielu bogatych Europejczyków, którzy wybudowali tutaj swoje pałace i wille, które można podziwiać do dzisiaj.

CENA: 1499,00 PLN/os. dorosła (2998,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelu z dwoma posiłkami, opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty płatne jest w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty płatne jest w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Grecji na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Grecji nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Republice Greckiej:

ul. Chryssanthemon 22,

154 52 Paleo Psychiko Ateny.

Numer telefonu: +30 210 6797 700.

Przed podróżą do Grecji należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Republika,Grecka,GRC.html

Informacje dla osób podróżujących do Grecji znajdują się także tutaj (strona Ambasady Grecji w Warszawie): http://www.mfa.gr/missionsabroad/en/poland.html

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 1 godzina.

Język: grecki.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

KORFU

KORFU

Korfu to piękna wyspa w Grecji, znajdująca się na północy Morza Jońskiego. Z Korfu blisko jest do Grecji kontynentalnej, wyspy Zakynthos i do Albanii.

Na Korfu można m.in. podziwiać zapierające dech w piersiach widoki oraz zwiedzić stolicę wyspy – Korfu (Kerkyrę), gdzie znajduje się m.in. stara forteca oraz piękne Stare Miasto zabudowane m.in. kamieniczkami i pałacykami z czasów weneckich.

Wyspa była w XIX wieku ulubionym miejsce wakacyjnego pobytu wielu bogatych Europejczyków, którzy wybudowali tutaj swoje pałace i wille, które można podziwiać do dzisiaj.

 


Read more