Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

GRECJA – LATO 2020: GRECJA, Korfu, hotel Mareblue Beach Resort****, 8 dni (01-08.10.2020 r.), all inclusive: 2016,00 PLN/os. dorosła (4032,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Korfu, Grecja.

TERMIN: 1 – 8 października 2020 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Warszawa (Modlin). Lot Warszawa (Modlin) – Korfu, Grecja.

Wylot jest o godz. 13:15.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 20 x 25 cm)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Korfu, Grecja. Lot Korfu – Warszawa (Modlin).

Wylot jest o godz. 17:00.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 40 x 20 x 25 cm)/osoba.

DODATKOWY BAGAŻ JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena za sztukę/dwie strony):

 • duży bagaż pokładowy do 10 kg (o wym. 55 x 40 x 20 cm): 98,00 PLN, 
 • bagaż rejestrowany (do luku) do 10 kg (o wym. 55 x 40 x 20 cm): 132,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany (do luku) do 20 kg (o wym. 119 x 119 x 81 cm): 218,00 PLN.

Dodatkowy bagaż można dowolnie dodawać, np. 1 bagaż na 2 osoby.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Mareblue Beach Resort****, Korfu, Grecja.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 12:00.

Opis i położenie obiektu: hotel Mareblue Beach Resort**** to rodzinny obiekt znajdujący się w miejscowości  Agios Spyridon na greckiej wyspie Korfu. Obiekt liczy 375 pokoi i leży w odległości ok. 44 km od lotniska. Do najbliższej tawerny jest ok. 500 m.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, 3 restauracje, bary i sklepik. Obiekt posiada siłownię, centrum SPA (korzystanie za opłatą), korty tenisowe (sprzęt – korzystanie za opłatą), jest możliwość gry w tenis stołowy, siatkówkę plażową, rzutki i koszykówkę. Kompleks hotelowy otoczony jest zadbanym ogrodem.

Hotel posiada plac zabaw dla dzieci i Mini Klub. Latem są organizowane animacje dla dzieci.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu w miejscach ogólnodostępnych (np. przy recepcji).

Pokój standardowy posiada łazienkę z suszarką do włosów, klimatyzację, telewizor, mini lodówkę, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, telefon, sejf (korzystanie za opłatą) i balkonem lub tarasem. Pokój posiada widok na ląd.

Basen:

Hotel posiada baseny zewnętrzne i brodzik dla dzieci. Wokół basenów znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Hotel znajduje się niedaleko zatoki, gdzie znajdują się 3 publiczne plaże. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. 7,50 euro za dwa leżaki i parasol/dzień).

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive obejmuje:

 • śniadania,
 • obiady,
 • kolacje,
 • lody (10:30 – 17:30),
 • przekąski (14:30 – 16:00),
 • po południu: herbata, kawa i ciasto,
 • napoje bezalkoholowe i alkohole lokalne (10:30 – 23:00),
 • do kolacji wymagany odpowiedni strój.

All inclusive nie obejmuje:

 • innych posiłków, przekąsek, napojów i alkoholi niż wyżej wymienione,
 • napojów i alkoholi butelkowanych i importowanych,
 • świeżo wyciskanych soków,
 • mini baru w pokoju,
 • room service,
 • szampana.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się w turystycznej miejscowości Agios Spyridon na wyspie Korfu w Grecji.  Korfu to piękna wyspa w Grecji, znajdująca się na północy Morza Jońskiego. Z Korfu blisko jest do Grecji kontynentalnej, wyspy Zakynthos i do Albanii.

Na Korfu można m.in. podziwiać zapierające dech w piersiach widoki oraz zwiedzić stolicę wyspy – Korfu (Kerkyrę), gdzie znajdują się m.in. dwie fortece oraz piękne Stare Miasto zabudowane m.in. kamieniczkami i pałacykami z czasów weneckich. Do stolicy Korfu jest ok. 44 km od hotelu.

Wyspa Korfu była w XIX wieku ulubionym miejsce wakacyjnego pobytu wielu bogatych Europejczyków, którzy wybudowali tutaj swoje pałace i wille, które można podziwiać do dzisiaj.

CENA: 2016,00 PLN/os. dorosła (4032,00 PLN/2 os. dorosłe).

WAŻNA INFORMACJA: podczas meldowania się, na recepcji, pobierana jest lokalna opłata turystyczna w wysokości 3,00 euro/pokój/doba (płatna samodzielnie przez uczestników wycieczki).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (all inclusive), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 25 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 75 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 3 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Grecji na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski. Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – dowód osobisty lub paszport. Termin odbioru dokumentu określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku. Czas oczekiwania na wydanie dokumentu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Grecji nie są wymagane szczepienia ochronne.

W Grecji, po przylocie mogą mieć przeprowadzane na lotnisku (losowy wybór) testy na obecność koronawirusa – na wynik testu oczekuje się w hotelu.

BARDZO WAŻNE: władze greckie wprowadziły bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie https://travel.gov.gr/#/ dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form).Po wypełnianiu formularza PLF wygenerowany zostanie kod QR, który należy okazać przy przekraczaniu granicy z Grecją drogą powietrzną, lądową i morską. Kod należy wydrukować lub zapisać w formie elektronicznej, by służby graniczne mogły go zeskanować. Formularz należy wypełnić co najmniej 48 godzin przed wjazdem a w przypadku podróży samolotem – co najmniej 24 godziny przed odprawą. W formularzu PLF należy podać adres pobytu w Grecji lub plan podróży na najbliższe 7 dni. Do formularza można dopisać małoletnie dzieci.

Za niedopełnienie powyższego obowiązku władze greckie mają prawo ukarać grzywną w wysokości 500 euro.

Formularz PLF i kod QR należy wydrukować i zabrać ze sobą na lotnisko.
Więcej informacji dotyczących testów i protokołów sanitarnych oraz formularza lokalizacyjnego (PLF) można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z Ministerstwem Ochrony Obywatela: https://www.civilprotection.gr/en/contact-us.
Koronawirus – informacje dla podróżujących:  https://www.gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

Przed wyjazdem do Grecji zaleca się wyrobienie i zabranie ze sobą Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która umożliwia skorzystanie ze świadczeń zdrowotnych udzielanych w sytuacjach niespodziewanych podczas pobytu na terytorium innego państwa UE/EFTA.

Ambasada RP w Republice Greckiej:

ul. Chryssanthemon 22,

154 52 Paleo Psychiko Ateny.

Numer telefonu: +30 210 6797 700.

Informacje dla osób podróżujących do Grecji znajdują się także tutaj (strona Ambasady Grecji w Warszawie): http://www.mfa.gr/missionsabroad/en/poland.html

W trakcie pobytu w Grecji uczestnicy znajdują się pod opieką przedstawiciela organizatora.

Przed podróżą do Grecji należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/grecja

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski + 1 godzina.

Język: grecki.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

KORFU

KORFU

Korfu to piękna wyspa w Grecji, znajdująca się na północy Morza Jońskiego. Z Korfu blisko jest do Grecji kontynentalnej, wyspy Zakynthos i do Albanii.

Na Korfu można m.in. podziwiać zapierające dech w piersiach widoki oraz zwiedzić stolicę wyspy – Korfu (Kerkyrę), gdzie znajduje się m.in. stara forteca oraz piękne Stare Miasto zabudowane m.in. kamieniczkami i pałacykami z czasów weneckich.

Wyspa była w XIX wieku ulubionym miejsce wakacyjnego pobytu wielu bogatych Europejczyków, którzy wybudowali tutaj swoje pałace i wille, które można podziwiać do dzisiaj.

 


Read more