Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

HISZPANIA – LATO 2018: HISZPANIA, Torremolinos (Costal del Sol), Hotel El Pozo***, 8 dni (08-15.05.2018 r.), bez wyżywienia: 1599,00 PLN/os. dorosła (3198,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel bez wyżywienia + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Torremolinos (Costa del Sol), Hiszpania.

TERMIN: 8 – 15 maja 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Warszawa (Modlin). Lot Warszawa (Modlin) – Malaga.

Wylot jest o godz. 11:30.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Malaga, Hiszpania. Lot Malaga – Warszawa (Modlin).

Wylot jest o godz. 07:10.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony):

 • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: Hotel El Pozo***, Torremolinos (Costa del Sol), Hiszpania.

Opis i położenie obiektu: Hotel El Pozo*** to niewielki, zadbany (odnowiony w 2016 r.), rodzinny hotel znajdujący się w turystycznej miejscowości Torremolinos (Costa del Sol) w Hiszpanii. Hotel posiada doskonałą lokalizację dla osób chcących spędzić aktywne wakacje – znajduje się obok promenady i plaży oraz obok restauracji, pubów, dyskotek i sklepów. Obiekt znajduje się w odległości ok. 8 km od lotniska w Maladze.

W niewielkiej odległości od hotelu znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, m.in. Crocodile Park (ok. 1,7 km od hotelu) czy Park Wodny (ok. 2 km od hotelu).

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, restauracja i bar.

Pokój 2-osobowy dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem i telefonem. Łóżeczko dla dziecka jest dostępne na życzenie.

Plaża:

Hotel znajduje się ok. 100 m od plaży. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za dwa leżaki i parasol/dzień).

WYŻYWIENIE: bez wyżywienia.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Costa del Sol to region w Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, pomiędzy Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata. Znajduje się tutaj wiele znanych miejscowości turystycznych. Stolicą regionu jest Malaga (do centrum miasta znajduje się ok. km od hotelu), gdzie znajdują się liczne zabytki i atrakcje turystyczne, m.in.:

 • teatr z czasów rzymskich,
 • Alcazaba (ruiny twierdzy z czasów rzymskich),
 • Zamek Gibralfaro z XIV w.,
 • mury miejskie z XV w.,
 • liczne kościoły z XI, XV, XVI i XVIII w.
 • katedra z XVI w.,
 • Muzeum Sztuk Pięknych,
 • arena corridy.

CENA: 1599,00 PLN/os. dorosła (3198,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelu (bez wyżywienia), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty płatne jest w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty płatne jest w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Hiszpanii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Hiszpanii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Madrycie:

c/Guisando 23 bis,

28035 Madrid.

Numer telefonu: +34 913 736 605.

Przed podróżą do Hiszpanii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Krolestwo,Hiszpanii,ESP.html

Informacje dla osób podróżujących do Hiszpanii znajdują się także tutaj (informacja dot. Ambasady Królestwa Hiszpanii w Warszawie): http://www.madryt.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/uzyteczne_linki/ambasada_krolestwa_hiszpanii_w_warszawie/

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: hiszpański.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

COSTA DEL SOL

COSTA DEL SOL

Costa del Sol to region w Hiszpanii, nad Morzem Śródziemnym, pomiędzy Gibraltarem a przylądkiem Cabo de Gata. Znajduje się tutaj wiele znanych miejscowości turystycznych. Stolicą regionu jest Malaga, gdzie znajdują się liczne zabytki i atrakcje turystyczne, m.in.:

 • teatr z czasów rzymskich,
 • Alcazaba (ruiny twierdzy z czasów rzymskich),
 • Zamek Gibralfaro z XIV w.,
 • mury miejskie z XV w.,
 • liczne kościoły z XI, XV, XVI i XVIII w.
 • katedra z XVI w.,
 • Muzeum Sztuk Pięknych,
 • arena corridy.

Read more