Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

HISZPANIA – LATO 2018: HISZPANIA, Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Maritim Hotel Tenerife****, 8 dni (27.06-04.07.2018 r.), dwa posiłki: 2749,00 PLN/os. dorosła (5498,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z dwoma posiłkami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Hiszpania.

TERMIN: 27 czerwca – 4 lipca 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Warszawa (Modlin). Lot Warszawa (Modlin) – Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Hiszpania.

Wylot jest o godz. 11:35.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

Miejsce wylotu-powrót: Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Hiszpania. Lot Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Hiszpania – Warszawa (Modlin).

Wylot jest o godz. 17:05.

W cenie zawarty jest mały bagaż podręczny/osoba (o wym. 35 x 20 x 20 cm) i duży bagaż podręczny/osoba (o wym. 55 x 40 x 20 cm i wadze do 10 kg).

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony/sztuka):

  • bagaż do 20 kg: 210,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Maritim Hotel Tenerife****, Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie), Hiszpania.

Opis i położenie obiektu: hotel Maritim Hotel Tenerife**** to hotel znajdujący się w miejscowości Puerto de la Cruz na wyspie Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie) w Hiszpanii. Hotel posiada 151 pokoi i znajduje się na brzegu morza. Obiekt znajduje się w odległości ok. 85 km od lotniska Teneryfa – Południe.

W niewielkie odległości od hotelu znajdują się restauracje, tawerny, kawiarnie i sklepy.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, siłownia, kantor, dwie restauracje z widokiem na morze i dwa bary. Ponadto, hotel dysponuje trzema kortami tenisowymi oraz oferuje możliwość gry w mini-golf.

Hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych (np. w kawiarni).

Pokój 2-osobowy standardowy dysponuje łazienką z suszarką do włosów, klimatyzacją, telewizorem,  telefonem i balkonem. W pokoju znajduje się także sejf (korzystanie za opłatą – płatną na miejscu, w recepcji) oraz mini bar (korzystanie za opłatą – płatną na miejscu, w recepcji). Pokój posiada widok na ląd.

Za dopłatą możliwa jest rezerwacja pokoju z widokiem na morze.

Basen:

Hotel posiada baseny zewnętrzne oraz brodzik dla dzieci. Wokół basenów znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Hotel znajduje się ok. 10 min pieszo od plaży. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za dwa leżaki i parasol/dzień).

WYŻYWIENIE: dwa posiłki.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Puerto de la Cruz to miejscowość znajdująca się na wyspie Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie) w Hiszpanii. Największą atrakcją turystyczną w miejscowości jest Loro Park – park zoologiczno – botaniczny. Ponadto, w miejscowości znajduje się plaża, restauracje, tawerny, kawiarnie i sklepy.

Stolicą wyspy Teneryfa jest miasto Santa Cruz de Tenerife, które słynie z dużej ilości pubów, dyskotek i klubów nocnych.

Na Teneryfie znajdują się atrakcje turystyczne, w tym m.in.:

  • wulkan Teide (znajdujący się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO),
  • zabytkowe miasto La Laguna (znajdujące się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO),
  • Sanktuarium Matki Boskiej (z bazyliką Matki Boskiej) w mieście Condelaria,
  • nowoczesne audytorium Auditorio de Tenerife Adan Martim,
  • parki wodne i zoologiczne,
  • centra handlowe, sklepy,
  • restauracje, tawerny, kawiarnie i puby.

CENA: 2749,00 PLN/os. dorosła (5498,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (dwa posiłki), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 70 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Hiszpanii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Hiszpanii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Madrycie:

c/Guisando 23 bis,

28035 Madrid.

Numer telefonu: +34 913 736 605.

Przed podróżą do Hiszpanii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Krolestwo,Hiszpanii,ESP.html

Informacje dla osób podróżujących do Hiszpanii znajdują się także tutaj (informacja dot. Ambasady Królestwa Hiszpanii w Warszawie): http://www.madryt.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/uzyteczne_linki/ambasada_krolestwa_hiszpanii_w_warszawie/

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: hiszpański.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

WYSPY KANARYJSKIE

WYSPY KANARYJSKIE

 

Wyspy Kanaryjskie to archipelag wysp pochodzenia wulkanicznego, znajdujących się na Oceanie Atlantyckim i należących do Hiszpanii.

Rozrywka

Na Wyspach Kanaryjskich znajduje się wiele atrakcji oraz restauracji, kawiarni, pubów czy dyskotek.

Read more