Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

MAROKO – ZIMA 2020: Maroko, Agadir, Riu Tikida Dunas****, 8 dni (25.01-01.02.2020 r.), all inclusive: 3139,00 PLN/os. dorosła (6278,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel z all inclusive+ ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Agadir, Maroko.

TERMIN: 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Bezpośredni lot.

Miejsce wylotu: Berlin (Tegel). Lot Berlin (Tegel) – Agadir, Maroko.

Wylot jest o godz. 12:25.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 56 x 45 x 25 cm)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Agadir, Maroko. Lot Agadir – Berlin (Tegel).

Wylot jest o godz. 17:45.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 56 x 45 x 25 cm)/osoba.

BAGAŻ DODATKOWY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena za sztukę/dwie strony):

 • bagaż rejestrowany do 15 kg: 315,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 23 kg: 360,00 PLN,
 • bagaż rejestrowany do 26 kg: 495,00 PLN.

Dodatkowy bagaż można dowolnie dodawać, np. 1 bagaż na 2 osoby.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: hotel Riu Tikida Dunas****, Agadir, Maroko.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14:00 i kończy o godz. 12:00.

Opis i położenie obiektu: luksusowy hotel Riu Tikida Dunas**** znajduje się w mieście Agadir w Maroku. Hotel jest położony obok piaszczystej plaży i promenady, w odległości ok. 1 km od centrum Agadiru i w odległości ok. 24 km od lotniska w Agadirze.

W hotelu znajduje się czynna 24h recepcja, restauracje, bary i kantor. Hotel posiada siłownię, korty tenisowe (korzystanie ze sprzętu za opłatą) i centrum SPA (korzystanie za opłatą). Jest możliwość gry w siatkówkę, siatkówkę plażową i mini piłkę nożną. W obiekcie znajduje się Mini Klub dla dzieci w wieku 4-12 lat, klub dla nastolatków w wieku 13-17 lat, plac zabaw, mini dyskoteka, Obiekt organizuje animacje, występy na żywo (m.in. koncerty) oraz dyskoteki. Budynki hotelowe są otoczone pięknym, zadbanym ogrodem.

W hotelu jest możliwy bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych (np. przy recepcji).

Pokój standardowy jest wyposażony w łazienkę, klimatyzację, telewizor, telefon i balkon.

Baseny:

Hotel posiada baseny zewnętrzne (w tym jeden podgrzewany) i brodzik dla dzieci. Wokół basenów są leżaki i parasole. Hotel posiada basen wewnętrzny.

Plaża:

Hotel znajduje się obok piaszczystej, publicznej plaży. Parasole i leżaki na plaży bez opłat (w wydzielonej dla hotelu części plaży).

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive obejmuje:

 • śniadania w formie bufetu,
 • późne śniadania w formie bufetu,
 • obiady w formie bufetu,
 • kolacje w formie bufetu,
 • przekąski,
 • napoje i alkohole lokalne w wyznaczonych barach od godz. 10:30 do 24:00.

All inclusive nie obejmuje:

 • posiłków innych niż wyżej wymienione,
 • napoi i alkoholi butelkowanych i importowanych,
 • korzystania z restauracji/baru a’la carte,
 • korzystania z centrum SPA,
 • korzystania z mini baru,
 • szampana,
 • room service.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, lądowanie na lotnisku w Agadirze w Maroku i transfer do hotelu w Agadirze.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer z hotel w Agadirze na lotnisko w Agadirze i lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel Riu Tikida Dunas**** znajduje się w mieście Agadir w Maroku, które jest znanym centrum turystycznym. W Agadirze znajdują się liczne atrakcje turystyczne, m.in.:

 • odbudowana Medyna,
 • ruiny cytadeli z XVI w.,
 • Crocopark (park z krokodylami),
 • Paradise Valley,
 • targowisko arabskie (souk),
 • promenada.

Za dopłatą możliwe jest wykupienie wycieczek fakultatywnych, listę wycieczek można znaleźć w znajdującej się w menu zakładce „wycieczki fakultatywne“.

CENA: 3139,00 PLN/os. dorosła (6278,00 PLN/2 os. dorosłe).

WAŻNA INFORMACJA: w Maroku, na recepcji w hotelu w Agadirze (w momencie meldowania się) pobierany jest podatek turystyczny w wysokości 1,76 euro/osoba/doba. Zapłaty podatku dokonują samodzielnie uczestnicy wycieczki.

Cena zawiera: lot w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (all inclusive), opiekę podczas pobytu w Maroku, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie czy wydatków osobistych.

Płatność: 30 % kwoty jest płatne w dniu podpisania zamówienia – umowy, 40 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy, 20 % kwoty jest płatne w terminie 60 dni od daty podpisania zamówienia – umowy, a 10 % kwoty jest płatne w terminie 30 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Maroku na podstawie ważnego paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży: paszport.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

Na lotnisku, zarówno po przylocie, jak i przed odlotem, każdy turysta ma obowiązek wypełnić tzw. kartę policyjną. Należy wpisać tam swoje imię i nazwisko, miejsce zakwaterowania, długość pobytu, numer paszportu oraz wykonywany zawód.

Przy przekraczaniu granicy władze marokańskie mogą żądać udokumentowania odpowiednich środków finansowych na pobyt (gotówka, karty kredytowe, wyciąg z konta itp.).

W Maroku nie są wymagane szczepienia ochronne.

Przed podróżą należy zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Ambasada RP w Królestwie Maroka:

23, rue Oqbah,

BP 425, Rabat,

Telefon: +212 672 41 99 33 lub +212 537 77 17 91,

Fax: +212 537 77 53 20.

Uczestnicy są objęci ubezpieczeniem przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa S.A.

W trakcie pobytu w Maroku Uczestnicy znajdują się pod opieką przedstawiciela organizatora.

Przed podróżą do Maroka należy zapoznać się z informacjami znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Krolestwo,Maroka,MAR.html

Informacje dla osób podróżujących do Maroka znajdują się także tutaj (strona Ambasady Królestwa Maroka w Polsce): http://emaroko.org/ambasada/

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: arabski, tamazight. Wielu mieszkańców zna także język francuski i angielski.

Waluta: dirham marokański (MAD).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

MAROKO

MAROKO

Maroko to kraj położony w Afryce. Stolicą państwa jest Rabat. Głównym ośrodkiem turystycznym Maroka jest miasto Agadir położone nad Oceanem Atlantyckim. Innym dużym miastem jest Marrakesz.


Read more