Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

POLSKA – LATO 2020: POLSKA, Rewal, Ośrodek Wypoczynkowy Jantar***, 8 dni (13-20.09.2020 r.), all inclusive: 1624,00 PLN/os. dorosła (3248,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (hotel z all inclusive).

MIEJSCE POBYTU: Rewal, Polska.

TERMIN: 13 – 20 września 2020 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: dojazd jest we własnym zakresie.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Wypoczynkowy Jantar***, Rewal, Polska.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00.

Opis i położenie obiektu: Ośrodek Wypoczynkowy Jantar*** znajduje się w miejscowości Rewal i dysponuje 110 pokojami. Obiekt znajduje się w odległości ok. 1 km od stacji kolejki wąskotorowej. Ośrodek leży nad morzem i przy plaży. Pomiędzy ośrodkiem a plażą znajduje się promenada.

W obiekcie znajduje się czynna 24h recepcja, restauracja, bar, kawiarnia oraz centrum SPA (korzystanie za opłatą). Ośrodek posiada miejsce do grillowania w ogrodzie. Dostępny jest parking (monitorowany) za opłatą (w wysokości 15,00 PLN/dzień).

Obiekt akceptuje zwierzęta (za opłatą w wysokości 50,00 PLN/doba).

Ośrodek oferuje bezpłatny dostęp do internetu.

Pokój 2-osobowy standardowy posiada łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon i balkon/taras. Pokój posiada widok na morze.

Basen:

Obiekt posiada basen wewnętrzny wraz z jacuzzi i sauną.

Plaża:

Obiekt jest położony ok. 50 m od plaży (zejście schodkami). Na plaży leżaki i parasole za opłatą (ok. kilka PLN za 2 leżaki i parasol).

WYŻYWIENIE: all inclusive.

All inclusive zawiera:

 • śniadania,
 • obiady,
 • kolacje,
 • napoje bezalkoholowe (w tym woda, kawa i herbata) w godz. 10:00 – 21:00,
 • popołudniowa herbata,
 • piwo i domowe wino w godzinach 17:30 – 21:00,
 • w każdy czwartek (w zależności od pogody) ognisko z kiełbaskami i z muzyką na żywo.

All inclusive nie zawiera:

 • napoi i alkoholi innych niż wyżej wskazane,
 • posiłków innych niż wyżej wskazane,
 • korzystania z mini baru w pokoju,
 • korzystania z centrum SPA.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: Ośrodek Wypoczynkowy Jantar*** znajduje się w miejscowości Rewal (ok. 500 m od centrum miasta). W Rewalu znajdują się atrakcje turystyczne, m.in.:

– kościół pw. Najświętszego Zbawiciela z częścią gotycką (pochodzącą ze średniowiecza),

– przystań morska,

– akwatorium,

– 300-metrowe letnie kąpielisko,

– taras widokowy,

– Park Wieloryba,

– pomniki przyrody (jesion wyniosły i ostrokrzew kolczasty).

CENA: 1624,00 PLN/os. dorosła (3248,00 PLN/2 os. dorosłe).

WAŻNA INFORMACJA: na miejscu płatna jest opłata klimatyczna w wysokości 2,00 PLN/dzień/osoba. Opłatę opłacają samodzielnie uczestnicy wycieczki w momencie meldowania się na recepcji.

Cena obejmuje: 7 noclegów (z all inclusive) i opiekę podczas pobytu.

Cena nie obejmuje: dojazdu, wycieczek fakultatywnych, posiłków i napojów innych niż wskazane w opisie czy wydatków osobistych.

Płatność: 100 % kwoty jest płatne w terminie 21 dni przed datą rozpoczęcia imprezy turystycznej. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu zawarcia zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Zgłoszenie uczestnictwa w imprezie turystycznej” wraz z załącznikami, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Goście hoteli powinni przestrzegać zasady dotyczących pobytu w hotelu.

Przed wyjazdem na wakacje należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa: https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski.

Język: polski.

Waluta: złoty.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.