Dostępność

Prosimy o Sprawdź w sprawie dostępności

Opis

PORTUGALIA – LATO 2018: PORTUGALIA, Albufeira (Algarve), Hotel Apartamento Balaia di Atlantico****, 8 dni (16-23.06.2018 r.), śniadania: 1798,00 PLN/os. dorosła (3596,00 PLN/2 os. dorosłe)/7 noclegów (lot + transfer + hotel ze śniadaniami + ubezpieczenie + składki na TFG).

MIEJSCE POBYTU: Albufeira (Algarve), Portugalia.

TERMIN: 16 – 23 czerwca 2018 r. (8 dni).

ŚRODEK TRANSPORTU: samolot.

Miejsce wylotu: Katowice. Lot Katowice – Faro.

Wylot jest o godz. 06:00.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg)/osoba.

Miejsce wylotu-powrót: Faro, Portugalia. Lot Faro – Katowice.

Wylot jest o godz. 09:55.

W cenie zawarty jest bagaż podręczny (o wym. 55 x 40 x 23 cm i wadze do 10 kg)/osoba.

BAGAŻ REJESTROWANY JEST MOŻLIWY ZA DOPŁATĄ (cena w dwie strony/sztuka):

  • bagaż do 20 kg: 270,00 PLN.

TRANSFER LOTNISKO-HOTEL-LOTNISKO: tak.

ZAKWATEROWANIE: Hotel Apartamento Balaia di Atlantico****, Albufeira (Algarve), Portugalia.

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 14:00 i kończy o godz. 12:00.

Opis i położenie obiektu: Hotel Apartamento Balaia di Atlantico**** znajduje się w miejscowości Albufeira w rejonie Algarve, na południu Portugalii. Obiekt leży w odległości ok. 31 km od lotniska w Faro. Hotel znajduje się niedaleko centrum miasta. W okolicy hotelu znajdują się restauracje, kawiarnie, puby i sklepy.

W hotelu znajduje się czynna 24 recepcja, restauracja z widokiem panoramicznym, 2 bary, jacuzzi i taras słoneczny (z leżakami i parasolami). W hotelu znajduje się Mini Golf (za opłatą), kort tenisowy (za opłatą), Multi Court (za opłatą) i Health Club (za opłatą). Obiekt posiada Kids Club i pokój gier.

Latem w hotelu odbywają się koncerty i występy na żywo.

Hotel oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do internetu w miejscach ogólnodostępnych.

Apartament 2-osobowy posiada wyposażony aneks kuchenny, łazienkę, klimatyzację, telewizor, telefon i balkon. Sejf w apartamencie jest za opłatą.

Basen:

Obiekt posiada basen wewnętrzny i basen zewnętrzny, przy basenie zewnętrznym znajdują się leżaki i parasole.

Plaża:

Hotel znajduje się ok. 25 – 30 minut pieszo od najbliższej plaży. Do plaży jeździ hotelowy bus, 3-4 razy dziennie. Leżaki i parasole na plaży za opłatą (ok. kilka euro za 2 leżaki i parasol za dzień).

WYŻYWIENIE: śniadania.

PROGRAM:

Dzień pierwszy: lot z Polski, transfer do hotelu.

Dzień drugi – przedostatni: wypoczynek.

Dzień ostatni: transfer na lotnisko, lot do Polski.

ATRAKCJE TURYSTYCZNE: hotel znajduje się w miejscowości Albufeira (Algarve) na południu Portugalii. Hotel leży ok. 31 km od miasta Faro, gdzie znajduje się Stare Miasto z budynkami z ok. IX w. oraz słynną bramą Arco da Vila. Ponadto, w mieście znajduje się m.in.:

– katedra Se z XIII w.,

– kościół Carmo.

W odległości ok. 17 km od hotelu znajduje się Aqua Park.

CENA: 1798,00 PLN/os. dorosła (3596,00 PLN/2 os. dorosłe).

Cena zawiera: lot, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów (śniadania), opiekę podczas pobytu, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (KL, NNW, Pomoc w podróży, bagaż podróżny, OC) i składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, wyżywienia i napojów innych niż wskazane w opisie, wydatków osobistych.

Płatność: 50 % kwoty płatne jest w dniu podpisania zamówienia – umowy, a 50 % kwoty płatne jest w terminie 30 dni od daty podpisania zamówienia – umowy. W przypadku zawarcia umowy w terminie krótszym niż 30 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy turystycznej, płatność całej ceny winna nastąpić w dniu podpisania zamówienia – umowy. Płatność powinna zostać dokonana w formie przelewu na rachunek bankowy przedłożony przez Organizatora.

Prawa i obowiązki uczestników imprezy określają wydane w oparciu o art. 384 Kodeksu cywilnego i ustawę o usługach turystycznych „Szczegółowe postanowienia umowy” oraz „Program imprezy turystycznej”, stanowiące integralną część umowy o imprezę turystyczną zawartą z Organizatorem. W zakresie nieuregulowanym ustawą do umów z klientami zawieranych przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne przepisy dotyczące ochrony konsumenta.

KONTAKT/REZERWACJA:

– pod numerem telefonu: +48 790 260 511,

– e-mail: kontakt@wakacjenacyprze.eu

WAŻNE INFORMACJE:

Obywatele Polski mogą przebywać w Portugalii na podstawie: ważnego dowodu osobistego lub paszportu (pobyt do 90 dni, dokument ważny minimum 6 miesięcy od planowanej daty powrotu). Nie ma obowiązku wizowego dla obywateli Polski.

Dzieci i niemowlęta muszą posiadać własny dokument podróży – paszport lub dowód osobisty.

Termin odbioru paszportu albo paszportu tymczasowego określa organ wydający dokument w momencie przyjmowania wniosku paszportowego. Czas oczekiwania na wydanie paszportu w kraju nie powinien być dłuższy niż 30 dni.

W Portugalii nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne, nie są wymagane szczepienia ochronne.

Ambasada RP w Republice Portugalii:

Avenida das Descobertas 2,

1400-092 Lizbona, Portugalia.

Numer telefonu: +351 21 304 14 10.

Przed podróżą do Portugalii należy zapoznać się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych pod tym linkiem: https://polakzagranica.msz.gov.pl/Republika,Portugalska,PRT.html

Informacje dla osób podróżujących do Portugalii znajdują się także tutaj (strona Ambasady Portugalii w Warszawie): http://ambasada-portugalii.pl/pl/

Ponadto, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyjazdów zagranicznych znajdującymi się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/polak_za_granica/podozuj_bezpiecznie/;jsessionid=D0BBD4EE4D97086AAC119241F8BFCFD5.cmsap4p

POZOSTAŁE INFORMACJE:

Czas lokalny: czas polski – 1 godzina.

Język: portugalski.

Waluta: euro.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

ALGARVE

ALGARVE

 

Algarve to region na południu Portugalii. Stolicą regionu jest miasto Faro. Inne główne miasta to m.in. Lagos oraz Albufeira.

W Faro znajduje się międzynarodowy port lotniczy.

Algarve rozciąga się wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego i posiada piękne, piaszczyste plaże.

Bogata kultura regionu oraz przyroda i klimat przyciągają do Algarve tłumy turystów.


Read more